KONST / Litografier / Färglitografier 13909458
nr 1390 9458
René Carcan
(1925-1993), Belgien
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 12/30 & EA, yttermått inklusive ram: 77x57 & 58x80 cm
René Carcan, konstnär född 1925, död 1993.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:09:07
6/4 22:06:13
100 kr
12/4 20:04:02